banner
Menu Navigasi
myGovernment
1GovUC
portalKPM
PortalIPGM
MAMPU
Peneraju IPG Kampus Batu Lintang
23 Sep 2017
Pengarah
En. Jamiran bin Salam
Pengarah
(11 Sept 2017 - Kini)
Pn. Anis Alisya Abdullah
Timbalan Pengarah
(15 Sept 2015 - kini)

Mantan Pengetua dan Pengarah
Tn. Hj. Awang Hambali bin Hj. Awang Hamdan
Pengarah
(18 Apr 2011 - 31 Jul 2015)
En. Abdillah Bin Adam
Pengarah
(16 Okt 2005 - 14 Mac 2011)
Dr. Zulwali Kifli Merawi
Dr. Hj. Adi Badiozaman Tuah
Dr. Rabiah Ghani, PBK

Pn. Lim Khoon Chin
Pengarah
(30 Apr 2004 - 16 Okt 2005)

Dr. Zulwali Kifli Merawi
Pengarah
(4 Nov 2003 - 30 Apr 2004)

Dr. Hj. Adi Badiozaman Tuah
Pengarah
(1 Feb 2001 - 15 Okt 2003)

Dr. Rabiah Ghani, PBK
Pengetua
(1996 - 2001)

Encik Encharang Agas
Puan Hajjah Norolah Luk
Tuan Haji Othman Luk, AMN
Encik Lai Kuok Ding

Encik Encharang Agas
Pengetua
(1993 - 1996)

Puan Hajjah Norolah Luk
Pengetua
(1989 - 1993)

Tuan Haji Othman Luk, AMN
Pengetua
(1977 - 1989)

Encik Lai Kuok Ding
Pengetua
(1975 - 1976)

Encik Paul  Ngui, PPT
Encik Wong Mee King, PBB
Encik Alias Shamsudin
Encik Teo Boon Heng, AMN, PPB

Encik Paul  Ngui, PPT
Pengetua
(1973 - 1975)

Encik Wong Mee King, PBB
Pengetua
(Apr - Sept 1973)

Encik Alias Shamsudin.
Pengetua
(1971 - 1973)

En. Teo Boon Heng, AMN, PPB
Pengetua
(1969 - 1971)

R. B. S. Mc Cormick
D.R. Rawlins
A. H. Weeks
Mr. Goodson

R. B. S. Mc Cormick
Pengetua
(1966 - 1969)

D.R. Rawlins
Pengetua
(1963 - 1966)

A. H. Weeks
Pengetua
(1954 - 1962)

Mr. Goodson
Pengetua
(1956 - 1958)

A. G. Smith
A.D.Galvin
J. K. Wilson
M.G. Dickson

A. G. Smith
Pengetua
(1953 - 1955)

A.D.Galvin
Pengetua
(1 Jan 1953 - 5 Jul 1953)

J. K. Wilson
Pengetua
(1949 - 1950 & 1951 - 1952)

M.G. Dickson
Pengetua
(1948 - 1949 & 1951)

Hak Cipta © rkho, IPGKBL 2012